2 Kasım 2022 – Haberler

  • Son yılların yükselen Avrupa’lı yıldızı Mads Mikkelsen “Dust Bunny” isimli filmde rol alacak. Film, yatağının altındaki canavarı ailesinin öldürdüğü ve yediğini düşünerek komşularından yardım isteyen 8 yaşındaki bir kızın hikayesini anlatacak. Bryan Fuller’ın yazıp yöneteceği filmin 2024’te gösterime girmesi bekleniyor. Mikkelsen ve Fuller daha önce NBC dizisi Hannibal’da birlikte çalıştılar.
  • Sevilen fantastik oyun uyarlaması Witcher dizisi Netflix’den 4. sezon onayını aldı ancak kötü haber şu ki baş rol oyuncusu Henry Cavill diziden 3. sezon sonu itibariyle ayrılıyor, yerine Marvel evrenlerinde Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth’ın kardeşi Liam Hemsworth gelecek.
  • Henry Cavill bir sonraki DC projesi olan Superman filminde rol alacak ve yaptığı açıklamaya göre yönetmenle bir araya gelmeye can atıyor. Cavill ilham verici bir Supermen istediğini söylüyor ve “insanların filmden çıkınca kendilerini fantastik hissetmelerini istiyorum” diyor.
  • Bir haber de Türkiye’den, hepimizin yakından tanıdığı film ve tiyatro oyuncusu Rıza Akın 65 yaşında hayatını kaybetti. 15 Eylül 1957 Erzincan doğumlu aktör kariyeri boyunca pek çok film, dizi ve tiyatro oyununda rol almıştı. Huzur içinde uyusun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir