10 Kasım 2022 Haberler

  • John Wick evreninin spin-off filmi olarak tasarlanan “Ballerina” filmine baş rol oyuncusu olarak katılan Ana de Armas’dan sonra John Wick rolüyle Keanu Reeves ve Winston rolüyle Ian McShane de katıldı. Ailesini öldüren kişilerden intikam almak isteyen genç bir kadın katili konu alan filmi “Underworld” serisinden tanıdığımız Len Wiseman yönetecek.
  • Keanu Reeves John Wick 4 rolüyle beyaz perdeye geri dönüyor. Kellesine konulan bedel her geçen gün artan Wick şimdiye kadarki en ölümcül düşmanlarını alt etmek zorundadır. Wick 4. bölümde New York’tan Paris’e, Osaka’dan Berlin’e kadar yer altı dünyasının en güçlüleriyle yüzleşmek zorundadır. Filmin ilk resmi fragmanı yayınlandı, vizyon tarihi Mart 2023.
  • 2024 Yılında vizyona girmesi beklenen ve resmi ismi henüz belli olmayan Deadpool 3 filmine Wade Wilson karakterini canlandıran Ryan Reynolds ve Logan karakterini canlandıran Hugh Jackman’dan sonra oldukça önemli bir rolü canlandırmak üzer Owen Wilson’un da katıldığı söylentileri dolanmaya başladı. Wilson’u en son Disney+ yapımı olan Loki dizisinde Mobius M. Mobius karakteriyle izlemiştik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir