Megan Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı serilerinin yapımcısı James Wan ile Cadılar Bayramı, Siyah Telefon ve Görünmez Adam filmlerinin yapımcısı Blumhouse ortaklığı sonucunda ortaya çıkan dehşetin yeni yüzü “Megan”, 13 Ocak 2023’te vizyona giriyor. Megan’ın dağıtıcı şirketi UIP, filmin yeni fragmanını paylaştı.

Oyuncak şirketinin zeki robotikçisi Gemma tarafından tasarlanan; bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebek olan Megan, bağlandığı çocuğun dostu, öğretmeni, oyun arkadaşı, koruyucusu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

Gemma 8 yaşındaki bir anda yetim kalan yeğeni Cady’nin bakımını üstlendiğinde ebeveyn olmak için hazırlıksız ve güvensizdir. Gemma, işinin yoğun baskısı altında iki sorunu birden çözme çabasıyla Megan prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir. Bu, akıl almaz sonuçlar doğuracak bir karar olacaktır.

Megan’ın yönetmeni ödüllü yapımcı Gerard Johnstone (Housebound), senaryo yazarı Akela Cooper (Habis, The Nun 2), uyarlanan hikâyenin yazarları Akela Cooper ve James Wan.

Filmde ayrıca Ronny Chieng (Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, genişletilmiş versiyon) ve Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) rol alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir