24 Şubat 2023 Haftası Vizyon Filmleri

24 Şubat 2023 Cuma günü itibariyle 2’si yerli, 3’ü yabancı olmak üzere toplamda 5 tane film gösterime giriyor. Filmlerin kısa bilgileri ve fragmanlarına haber metnimizden ulaşabilirsiniz.

Film Adı: Maya The Bee 3: The Golden Orb / Arı Maya 3: Altın Küre

Yazan: Adrian Bickenbach, Noel Cleary, Fin Edquist

Yönetmen: Noel Cleary

Oyuncular (Seslendirenler): Coco Jack Gillies, Benson Jack Anthony, Jimmy James Eaton, Tess Meyer, Justine Clarke, Cam Ralph

Konu: Maya ve Willy bir karınca prensesini kurtarıp, daha önce hiç gitmedikleri toprakları keşfetmek için büyük bir maceraya çıkarlar.

Film Adı: Cin Sureti

Yönetmen: Burak Küçük

Oyuncular: Burak Küçük, Ogan Şenyolcu, Mustafa Kavalcı, Nazlı Çakal, Sıla İldemlik, Seyhan Çakal, Satı Kavalcı, Dudu Kavalcı

Konu: Film, Kanlıbel köyünde daha önce yaşanmış olan ürpertici ve korku dolu bir cin vakasını anlatmaktadır. Kerim iyi kalpli sevilen bir gençtir. Fakat sevmemesi gereken birini sevmiş ve bu yolda uğraşlar vermiştir. Sevdiği kızın ailesi ile kendi ailesi arasında büyük kavgalar yasanmış büyüler yapılmıştır. Bu sır perdesini aralamak ise Kerim’e kalmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=X5XB9njc9_c

Film Adı: Lamborghini: The Man Behind the Legend / Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adam

Yazan: Bobby Moresco

Yönetmen: Bobby Moresco

Oyuncular: Frank Grillo, Mira Sorvino, Gabriel Byrne, Eliana Jones

Konu: 2. Dünya Savaşı’nın ardından hayallerini gerçekleştirmek için eve dönen Ferruccio Lamborghini, işe önce traktör üretimiyle başlar. Hayatının aşkı ile evlenen ve inandığı iş için elindeki her şeyi satan Lamborghini’nin hedefi yükseklerdedir. Ferrari markasının kurucusu Enzo Ferrari’yle birlikte araba yapmak isteyen Lamborghini, ondan hayatının reddini yer. O günden sonra, dünyanın en hızlı araçlarına sahip olan Ferrari’den daha iyisini yapmak için çalışacaktır. Aralarında amansız bir rekabet ve hiç bitmeyen bir yarış başlar… Böylece ortaya muhteşem mühendislik ve adeta sanat harikası olan, dünyaca ünlü boğa armalı arabalara imza atar.

Film Adı: Batıl 2

Yazan: Bülent Özden

Yönetmen: Bedel Art

Oyuncular: Bülent Özden, Buket Sivrikaya, Adem Gerçek, Şeyma Yücel, Birkan Şahin, Ali Ceylan, Hüseyin Karagöz, Sedat Uluışık, Tuğrul Yıldırım, Altın Jumokova, Leyla Göküş, Kevser Kula, enver Yabansu, Yavuz Ortak, Celil Pakkan, Cemil Pakkan, Metin Köse, Ömer Taşkaya, Muhammet Özdemir, Cemil Fidan, Süleyman Karataş, Nurgül Güngör

Konu: Yıllar önce Hasan Ağa ve arkadaşlarının attığı iftiralarla, Cemile ve Zeynep’in anneleri öldürülür. Zeynep, yıllar boyu hissettiği intikam duygusundan kurtulamaz. Annesinin hanesine yapılan bir büyüye maruz kalan Zeynep, büyünün etkisi altında ölüm saçmaya başlar.

https://www.youtube.com/watch?v=dNUxDP7oxsw

Film Adı: Ant-Man and the Wasp: Quantumania / Ant-Man ve Wasp: Quantumania

Yazan: Jeff Loveness, Jack Kirby

Yönetmen: Peyton Reed

Oyuncular: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Jonathan Majors

Konu: Ant-Man ve Wasp, maceralarına devam etmek üzere geri dönüyor. Kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini bir anda büyüleyici, tehlikeli ve sıra dışı bir evrende bulan aileye, Hope’un babası Hank Pym ve annesi Janet Van Dyne da eşlik ediyor. Aile, Kuantum Alemi’ni keşfederken olağanüstü yeni yaratıklarla karşılaşıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir